Передоплата за книжку "Гімни і трени. Українська геральдична та пропам'ятна поезія XVI–XVIII ст."

До 85-річного ювілею Валерія Шевчука
Himny i treny
Ціна800,00 ₴
Упорядник(и)
Валерій Шевчук
ISBN 978-617-7755-93-6
Автор(и):
Опис

Оголошуємо передпродаж збірки "Гімни і трени. Українська геральдична та пропам'ятна поезія XVI–XVIII ст.", упорядкованої та перекладеної Валерієм Шевчуком.

УВАГА: Відправка передплачених примірників планується у вересні 2024 р.

Просимо у формі замовлення зазначити контактний телефон та електронну адресу, а також відомості для відправки книжки. Перед відправленням ми обов'язково зв'яжемось з Вами.

 

Про книжку:

У книжці зібрані понад 200 давніх геральдичних віршів та панегіриків, перекладених сучасною українською мовою В. Шевчуком.
Тексти української геральдичної поезії доповнювали зображення гербів меценатів, прикрашали звороти титульних аркушів українських стародруків, а тексти панегіриків друкувалися окремими виданнями малими тиражами. Присвячені найвидатнішим постатям, що мали значний вплив на культурне життя ранньомодерної України, тексти української геральдичної та панегіричної поезії віддзеркалюють ті ідеали та ціннісні орієнтири, що були притаманні еліті українського суспільства XVI–XVIII ст.
Унікальність української геральдичної та пропам’ятної поезії полягає також в тому, що ці тексти видавалися як на теренах України (в Острозі, Дермані, Рохманові, Львові, Києві, Луцьку, Чернігові та Почаєві), так і за її межами (в Кракові, Вільнюсі, Вієвісі та Кутеїні), демонструючи єдність української та західноєвропейської культурної традиції. Саме від західноєвропейської книжкової культури давні українські друкарі запозичили практику присвячувати видання впливовим особам, що були дійсними чи потенційними меценатами книговидавничих підприємств. Зібрані та перекладені В. О. Шевчуком тексти розпорошених по різних збірках та виданих малими тиражами віршів презентують раніше недоступні для широкого кола читачів вершинні твори різномовної поезії українського бароко, написані староукраїнською, польською та латинською мовами.
Видання проілюстроване оригінальними сторінками першодруків, які репринтним способом відображають оригінали текстів першоджерел.

Рік видання
2024
Тематика видання
Літературознавство
Джерела та документи

Відгуки

Ще немає відгуків

Приймання замовлень у електронному вигляді 24/7

Обробка замовлень з 10:00 до 18:00, крім вихідних та свят

Самовивіз замовлень з 10:00 до 18:00, крім вихідних та свят

Відправлення замовлень з 10:00 до 18:00, крім вихідних та свят