Договір публічної оферти

1. Загальні положення

1.1. Ця оферта є офіційною пропозицією ТОВ «Видавництво «КЛІО», далі за текстом — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом — «Договір», та розміщена на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://clio.in.ua» (далі — «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

2. Поняття та визначення

2.1.У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

 • «Товар» – друкована та електронна продукція видавництва;
 • «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «Про електронну комерцію», засіб для представлення або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом вчинення електронного правочину.
 • «Продавець» – компанія, що реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.
 • «Покупець» – фізична особа, яка уклала з Продавцем Договір на умовах, наведених нижче.
 • «Замовлення» – вибір окремих позицій із переліку товарів, вказаних Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

3. Предмет Договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.

 • Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, зокрема:
 • добровільний вибір Покупцем товарів у Інтернет-магазині;
 • самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;
 • оплату Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;
 • обробку та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, який представлений в Інтернет-магазині та є в наявності.

4.2. Кожна позиція може бути представлена в замовленні у будь-якій кількості за умови наявності.

4.3. У разі відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний повідомити Покупця (телефоном або через електронну пошту).

4.4. У разі відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром за узгодженням з Продавцем, відмовитися від цього товару, анулювати замовлення.

5. Порядок оплати замовлення

5.1. Оплата Товару може бути здійснена такими способами:

 • банківською карткою онлайн (Visa, MasterCard) через платіжний сервіс LiqPay;
 • готівкою у пункті видачі (тільки м. Київ, вул. Грушевського, 4, каб. 629);
 • безготівковим розрахунком (для юридичних осіб) відповідно до наданого Продавцем рахунку-фактури.

5.2. У разі не надходження коштів Продавець залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Умови доставки замовлення

6.1. Сплачена друкована продукція може бути доставленаПокупцеві:

 • на відділення «Нової Пошти» (оплата доставки згідно тарифів перевізника);
 • на відділення «Укрпошти» (оплата доставки згідно тарифів перевізника);
 • до пункту видачі: м. Київ, вул. Грушевського, 4, каб. 629 (без додаткових оплат);
 • іншим погодженим із Продавцем способом (доставка може мати додаткову вартість, яка оплачується згідно з тарифами провайдера обраного способу доставки окремо або післяплатою).

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи відповідно до законодавства України.

7. Права та обов'язки сторін

7.1. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку призупинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

 • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору.

7.3. Покупець має право:

 • оформити замовлення в Інтернет-магазині;
 • вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

8. Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору у порядку, передбаченому цим Договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

 • за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну кольоропередачу моніторів персональних комп'ютерів різних моделей;
 • за зміст та правдивість інформації, що надається Покупцем під час оформлення замовлення;
 • за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що перебувають поза сферою його контролю;
 • за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;
 • за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіну та паролю третім особам.

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під її логіном перебувала інша особа) особам або їхньому майну, юридичним особам, державі чи принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору маються на увазі події, що мають надзвичайний, непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти доступним способом.

8.5. Сторони докладають максимум зусиль для розв’язання будь-яких розбіжностей лише шляхом переговорів.

9. Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цієї угоди за умови попередньої публікації її на сайті https://clio.in.ua

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець відповідає за достовірність наданої підчас оформлення замовлення інформації. При цьому, під час здійснення акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збирання, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних у розумінні Закону України «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронної угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України "Про електронну комерцію"

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, що надається Покупцем, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцю, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

10. Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину здійснюється за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцю.

11. Строк дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою, що направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції у порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однієї із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

12. Заключні положення

12.1. Інтернет-магазин ТОВ «Видавництво «КЛІО» на офіційному інтернет-сайті https://clio.in.ua має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП та юридичним особам для реалізації товару.

12.2 Місцезнаходження, контакти та реквізити Продавця: 01001, Київ,  вул. Грушевського,  буд. 4, офіс 629, тел.:  (044) 279-92-14, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; код ЄДРПОУ 38237842